top of page

          Asansörlerinizin aylık periyodik bakımlarını, TSE'den alınan Hizmet Yeterlilik Belgesi olan firmalar tarafından yaptırmanız güvenliğiniz açısından çok önemlidir.

          Östaş Önder Asansör olarak her asansörün kendine has olduğunu ve ona özel davranılması gerektiğini düşünüyoruz. O yüzden her asansöre aynı standart hizmeti vermek yerine; asansörlerin yaşı, özellikleri, kurulum durumu, güvenlik seviyesi gibi kriterleri baz alarak farklı periyodik bakım paketleri hazırladık.

 

          Aşağıdaki paketlerimizden size uygun olanını seçip bizimle formu doldurarak kolayca iletişime geçebilirsiniz.

          

GÜMÜŞ PAKET

ALTIN PAKET

PLATİN PAKET

GÜMÜŞ PAKET

Gümüş Paketi özellikle asansör yaşı 0-3 arasında olan müşterilerimize öneriyoruz. Bu paketin içinde ayda bir kez asansörün periyodik bakımının ve temizliğinin yapılması bulunuyor. Eğer asansörünüzün garantisi yeni bittiyse ve arıza yapma oranı düşükse, bu paketimizi gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

ALTIN PAKET

Altın Paketi özellikle asansör yaşı 3-10 arasında olan müşterilerimize öneriyoruz. Bu paketin içinde ayda bir kez asansörün periyodik bakımının ve temizliğinin yapılması ve ayrıca arıza oluşması durumunda ayda iki kez ücretsiz olarak servis hizmetimiz bulunmaktadır. Asansörünüzün ara sıra arızalanma durumu oluyorsa bu paketimiz sizin için ideal...

PLATİN PAKET

Platin Paketi özellikle asansör yaşı 10'dan büyük olan müşterilerimize öneriyoruz. Bu paketin içinde ayda bir kere asansörün periyodik bakımının ve temizliğinin yapılması ve ayrıca arıza durumunda sınırsız servis hizmeti bulunmaktadır. Eğer asansörünüz sık sık arıza çıkarıyorsa bu paketi tercih etmenizi öneririz.

Teklif Alın

Talebiniz bize ulaşmıştır. En kısa zamanda sizinle iletişime geçilecektir.

bottom of page