top of page

1974 yılından bu yana sizlerleyiz...

östaş-vintage.png

Kurucumuz ve müdürümüz İrfan Önder, Bulgaristan'da asansör sektöründe çalışmaya 1969 yılında başlamıştır. 3 yıl sonra 1972 yılında ailesiyle Türkiye'ye göç etmiştir. Bulgaristan'da yapmakta olduğu asansörcülük mesleğine Türkiye'de devam etmek amacıyla ilk firmasını 1974 yılında ortağıyla birlikte hayata geçirmiştir. 

 

1978 yılında mesleki kariyerine tek başına devam etme kararı alarak şahıs şirketini kurmuştur.

1988 yılında şahıs şirketi, şimdiki ÖSTAŞ Önder Asansör San. ve Tic. A.Ş. haline gelmiştir ve o zamandan beri de yoluna ilk günkü heyecanı ve kalitesiyle devam etmektedir.

Asansörde geçirdiğiniz süreyi güvenli ve konforlu kılabilmek için 45 senedir çalışıyoruz.

ÖSTAŞ Önder Asansör olarak, her çeşit ve kapasitedeki asansörün, yürüyen merdiven ve yürüyen bandın aylık periyodik bakımı, onarımı, yenilenmesi ve montaj işlerinde büyük bir titizlikle hizmet vermekteyiz. 

Kaliteli ve hızlı servisimiz ile firmamız fark yaratmaktadır. Önem sırasında "Müşteri Memnuniyetini" en üst düzeyde tutan, çözüm odaklı ve yetkin ekibimiz, HİZMET YETERLİLİK BELGESİ, TSECE ve ISO9001 kalite belgelerine sahip olup TS EN 81-70 kalite standartlarına uygun olarak hizmet vermek için hazırdır.

ÖSTAŞ Önder Asansör A.Ş. olarak 31İrfan Önder Şahıs Şirketi  olarak 41 ve İrfan Önder'in dile kolay tam 50 yıllık meslek tecrübesi, kaliteli ürün yelpazemiz ve güven veren hizmetimiz sayesinde sadece Türkiye'de değil dünyanın birçok ülkesinde ÖSTAŞ Önder Asansör markasının görülmesi mümkün hale gelmiştir. 

bottom of page